Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Tam tikrų slapukų naudojimu reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
VISI BUTAI
PARDUOTI
Apsilankykite kituose mūsų projektuose:

Projekto

Privalumai

01
Mėgautis senamiesčiu gyvenant moderniai
Pėstute nueiti iki senamiesčio, bet grįžti į namus, kurie statyti jau šiame amžiuje. Gyventi moderniai, bet jausti senamiesčio artumą ir mėgautis jo istorijomis. Juk nėra nieko geriau, kai pabuvojęs ten, kur gyvenimas verda, gali grįžti į savo užutekį prie Vilnelės – ten, kur yra tavo epochos namai.
02
Istoriniai Markučiai tęsia savo istoriją
Markučių istorija tęsiasi. Ši vieta nuo seno priklausė Lietuvos kunigaikščiams, vėliau didikams. Iki šiol išlikęs medžiais apsodintas dvaras mena čia gyvenusį žymaus poeto A. Puškino sūnų. Dabar Markučiai išgyvena renesansą: vietoje senų gamyklų ir užmirštų pastatų kuriasi gyvenvietė, kuri šiai vietai atneš savo kultūrą, šurmulį ir charizmą.
03
Kuriasi
„Architektūros parkas“
Mes be abejo dėkingi išskirtinei vietai. Šioje teritorijoje vyksta savivaldybės inicijuota didžiausia atgimimo programa, pavadinimu „Architektūros parkas“. Jos tikslas – nebereikalingą 78 ha pramoninę teritoriją paversti nauja miesto centro dalimi. Nuostabu, kai į pamirštas erdves su tokia gaivališka jėga sugrįžta gyvenimas, o mes esame šios kūrybinės revoliucijos dalis.
04
Gamta, kurią lankėte, dabar gali būti jūsų namai
Leiskitės būti užburti Markučių grožiu. Senas saugomas parkas su rankomis neapkabinamais ąžuolais, du tvenkiniai ir kalvos kalvelės. Persikėlus į dešinį Vilnelės krantą rasite Belmontą ir aukščiausią Vilniaus vietą. Ir, nors ir mažiausias Lietuvoje, čia yra Pavilnių regioninis parkas. Jei iki šiol čia važiuodavote pasižvalgyti, dabar galite gyventi.
05
Bendruomenės terasa sujungia ir įkvepia bendrauti
Tai lyg žaliuojantis kiemas ant stogo su iškylai paruoštais reikmenims, augalų ir prieskonių oaze, poilsio zona su gultais ir hamakais, staleliais po dangumi ruoštam maistui skanauti. Kai norisi jaukiai praleisti vasaros vakarus, megzti nesibaigiančius pokalbius, terasa yra sukurta būtent tam. Nuo jos atsiveria įstabi gyvenvietės panorama – tai dar vienas privalumas, kuris buvimą gamtoje kilsteli į naują džiaugsmo lygį.
  • Kiemo erdvė – lyg namų tęsinys: jaukiai ir apgalvotai
  • Pirmųjų aukštų terasose – savas gamtos lopinėlis
  • Kiemus atlaisvins požeminė stovėjimo aikštelė
  • Modernių namų jaukumui – grindinis šildymas
06
Individuali rekuperacija – gaiviam orui pagal poreikį
Kad namuose visuomet būtų gaivus oras, butus juo aprūpins individualūs rekuperatoriai. Nuo viso namo nepriklausomą rekuperacinę sistemą yra patogu valdyti ir ekonomiška naudoti. Taigi kiekvieno buto gyventojai galės patys reguliuoti savo namų oro kaitą, o natūralų vėdinimą atveriant langus prisiminti nebent tuomet, kai norėsis įkvėpti gamtos.
07
Turime patirties kurti namus ir burti bendruomenes
Kurdami žmonėms namus mes nesame naujokai. Tiesa, pastatyti juos nėra sudėtinga, tačiau mes siekiame daugiau. Su kiekvienu projektu mes keliame sau tikslą kurti išskirtinę gyvenimo aplinką, kurioje būtų galima mėgautis kiekviena diena, kur derėtų gamta ir žmogaus gyvenimo tempas, kur burtųsi bendruomenės ir žmonės jaustų pilnatvę. Nes namai nėra vien gražus fasadas ar geras įrengimas. Ir tai, bet ir daugiau. Ir mes tai suprantame.
Kiti mūsų projektai: