Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Tam tikrų slapukų naudojimu reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
VISI BUTAI
PARDUOTI
Apsilankykite kituose mūsų projektuose:
Projekto plėtotojas

Kurdami žmonėms namus mes nesame naujokai. Juos statome nuo 2006-ųjų. Svarbiausias kriterijus prieš imantis statyti, yra atsakymas į klausimą, kuo jie bus išskirtiniai. Siekiame, kad gyvenimas mūsų sukurtose gyvenvietėse tekėtų įdomiau ir kūrybiškiau. Būtent todėl namus mes kuriame ežerėlių pašonėse, ant Šventosios kranto, šalia Vilnelės ar iškeliame miesto centre, iš kur atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas.

Žinome, kad šiandieninis žmogus ieško balanso. Tarp darbo ir laisvalaikio, miesto ir gamtos. Todėl kuriame nenutoldami nuo miesto, tam rasdami išskirtinį gamtos prieglobstį. Ši dermė žmonėms leidžia atitrūkti nuo miesto triukšmo ir mėgautis ramybe, tačiau visuomet būti lengvai pasiekiamiems ir patiems judėti lanksčiai.

Šiandien esame tarp stipriausių nekilnojamojo turto vystytojų Lietuvoje. Tai, kad esame patyrę, inovatyvūs, rūpinamės savo statinių kokybe bei ilgaamžiškumu, mums leido užsitarnauti klientų pasitikėjimą. O jis labai svarbus, nes namus parduodame ne kaip pirkinį, o kaip gyvenimo istoriją, kuri, norime, kad būtų laiminga.

Kiti mūsų projektai: